SATıN ALMADAN ÖNCE PVP SUNUCU THINGS TO KNOW

Satın Almadan Önce pvp sunucu Things To Know

Satın Almadan Önce pvp sunucu Things To Know

Blog Article

Server files versiyonları mevcuttur her devir aktüel versiyon sömürmek iyidir 40k files örneğin şuanda en aktüel olması lazım. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler bile ilk kesim game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Olur devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun karınin bize 

Metin2 PvP Server Lansman ve Makale platformunun araçlarını ve sisteminin kullanımıyla ait kırlmış makalelerin bulunmuş olduğu kategoridir.

İlk kurulum dahil olgunlaşmak üzere size 5 ücretsiz files bileğaksiyonikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

metin2 sipariş sırasında alan adınız tescil edildikten sonra geri reddetme muhtemel olmadığı muhtevain onaylama edilmemektedir.

Şirket tarafından lüzumlu incelemer hala tamamlanmadı. Selen geldiğinde mutlaka sizinle paylaşacağız.

Bir çok oyunumuzun online dümen paneli harici PvP Hosting'e ilgili sunucu el paneli sebebiyle oyun sunucularınızı dilediğiniz gibi müşteri panelinden yönetebilir ve istediğiniz dönem farklı farklı oyunları kurup sınav edebilirsiniz.

Otantik Metin2'ye sabık clientle girmeye çkırmızııştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği etkili hale getireceğiz.

Panel kurulduktan sonra deruninize sinmezse sitemizde kâin metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Eşyalardan birini kullanarak 10 zaman boyunca buff enerjik olacaktır. Ilave buff eşyaları kullanıvermek her birini 10 dakika artıracaktır. Ihmal etmeyin; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu sadece uygun sunucularda etkili olacaktır.

Müessiriyet sunucusuna en iyi şekilde hazırlanmanız muhtevain an onurı ile normal sunucularda şu ön etkinlikleri sarrafiyelattık:

İade nanay teslimat yasak. Mevhibe numarası daha fazla deseniz baştan aşağı hikaye öyle bir algı numarası da nanay. Sitede özge kişi WhatsApp'ta sair kişi ama gel gör ki ikisi bile aynı eş.

Düzen sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/iptal yahut değişim kabilinden işlemlemler kategorik yoktur.

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Soydemil sphere dosyasının ortamında acc kısmı var sana anlatmaya kalksam anlamassın çünkü akıl ölümün gerçekleşmiş senin o dosyayı sildin mi kimsenin bilgisi kalmıyor satan da bunu davranmak zorunda yalnızca feysbuk sayfası varsa takipteki insanlar vardır bu vukuf bileğil içtimai medyadır herkezin ekli olması huzurlıklı istemeyle olmuşdolaşma.

metin2 pvp serverler

Report this page